Zamek dla Emmy

Kilka miesięcy temu, w odległych Stanach przyszła na świat Kaia Emma Caston. Cicia tego słodkiego maleństwa chcąc ją powitać zamówiła u mnie taki oto zestaw.

 

 

zamek_z_kartk

 

 

Do jego wykonania zainspirowała mnie kartonowa baza ze Scrapińca, w kształcie zamku. Nieco zmodyfikowałam jej kształt na potrzeby tej pracy i wycięłam odręcznie z tektury modelarskiej.  Do ozdobienia użyłam papierów polskiej marki „ I lowe scrap” oraz zestawu „Welcome Baby Girl” American Traditional Designs.  Nie mogło też zabraknąć kwiatków Prima i kryształkowych ćwieków ze strap.com

Poszczególne elementy zestawu prezentują się następująco:

 

 

kartka_w_pudeku

 

 

Wykonujac pudełko posłużyłam się kursem autorstwa Brises z forum scrappasion – genialny pomysł na opakowanie kartki i prezentu, zwłaszcza takiego, który leci za ocean).

 

 

kartka

 

 

Fotografując zastaw dokonałam też pewnego odkrycia. Otóż parawan można rozstawić na dwa sposoby, tradycyjnie prezentując całe wnętrze w taki sposób:

 

 

parawan

 

 

Można też ( dzięki otworkom jakie wykonała w celu związania pracy dekoracyjną szyfonową wstążką) „wywrócić” parawan na drugą stronę i związać zameczek z tyłu właśnie tak:

 

 

zamek_z_kartk_2

 

Ciekawa jestem jak prezent przetrwał długą podróż i czy podobał się obdarowanej osobie?

0 Comments
Previous Post
Next Post