Albumy i ksiega weselna dla Karoliny i Przemka

 

Cały poprzedni tydzień upłynął pod hasłem przygotowań, a to do remontu, który właśnie się rozpoczął, a z drugiej strony do ślubu i weselna naszych przyjaciół. Jednym słowem tygodniowy plan pracy był napięty.

Jakiś czas temu pokazywałam na blogu zaproszenia na ślub Karoliny i Przemka. Dziś prezentuję prezent jaki dla nich przygotowałam. Państwo Młodzi na pamiątkę tego wydarzenia otrzymali taki oto album:

 

 

album_dla_karoliny

 

Dla niewtajemniczonych: baza albumowa ze Scrapińca łącznie z bazą nawiasową i super zawijaskami. Papiery oczywiście z I lowe scrap, a ćwieki ze Scrap.com. Wykorzystałam w pracy takie techniki jak embosing na ciepło, preparat ckrakle do spękań położyłam na napis z boku oraz zawijaski, no i oczywiście nie obeszło się bez stemplowania i tuszowania boków. Trochę dodałam sobie pracy bo wewnatrz albumu zrobiłam ramki na zdjęcia, tak żeby można było w nie wsuwać, a nie wklejać fotografie. Pochłoneło to sporo mojej pracy, a efekt – zobaczcie sami:

 

karoliny_wntrze1

 

karoliny_wntrze2

 

 

karoliny_wnetrze3

 

Na tym nie koniec było prezentu. Dodatek stanowiła Księga Gości Weselnych. Oczywiście wykonana na bazie ze Scrapińca i obklejona papierami I lowe scrap.

 

ksiega_1

 

ksiega2

 

Drugą stronę okładki postanowiłam ozdobić zdjęciem Karoliny i Przemka. Dodałam również tekst powitalny w formie wiersza. Kolejne strony księgi są ozdobione bardzo prosto – przytuszowane i zastemplowane, tak aby jak najwięcej miejsca pozostawić na wpisy.

 

ksiega_3

 

 

ksiga_4

 

Teraz usmiecham się sama do siebie, bo wiem co goście powypisywali na stronach tej księgi. Oj, wesoło było, trochę się piło a potem buty gubiło! Weselicho udane było! I choć poprawiać nie trzeba było, to sie poprawioło i niechcący karawkę pobiło. Oj weselicho bylo! Wiwat Państwo Młodzi.

 

0 Comments
Previous Post
Next Post